۱۴۰۰ شنبه ۱۳ آذر
FA
دانشگاه اصفهان
برگزاری مصاحبه شغلی با برگزیدگان مرحله اول آزمون استخدامی کارمندان دانشگاه اصفهان
مصاحبه شغلی از پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون به کارگیری نیرو در سطح کارمندی در محل ساختمان پردیس دانشگاه اصفهان در حال برگزاری است.


مصاحبه شغلی از پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون به کارگیری نیرو در سطح کارمندی در محل ساختمان پردیس دانشگاه اصفهان در حال برگزاری است.  

 

به گزارش وب سایت خبریuinews دکتر علی صفری مدیر منابع انسانی دانشگاه اصفهان در مصاحبه اختصاصی با روابط عمومی دانشگاه در خصوص روند برگزاری مصاحبه شغلی و استخدامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کارمندان دانشگاه اظهار داشت: بعد از چندین سال که دانشگاه اصفهان هیچ جذبی در بخش کارمندی نداشت، در سال 1398 مجوزی برای دانشگاه های اصفهان و سایر دانشگاه ها صادر شد و طی این فرآیند، 30 نفر سهمیه به دانشگاه ما در حوزه جذب کارمند،تعلق گرفت. با پی گیری های مستمر طی سال های 1398 تا 1399 بالاخره در 22 مرداد 1400 آزمون استخدامی از طریق سازمان سنجش به صورت سراسری برگزار شد.

وی افزود: بعد از آزمون برای سهمیه های آزاد، سه برابر ظرفیت،برای سهمیه های مشمول ایثارگران دو برابر ظرفیت به ما معرفی شدند که 30 نفر کارکنان خودمان و 4 نفر کارکنان مرکز آموزش عالی شهرضا و 4 نفر هم مرکز دانشکده خوانسار بودند. در واقع برای 38 نفر جذب در مجموع با شهرضا و خوانسار، نزدیک به 97 نفر معرفی شدند.

دکتر صفری در ادامه تصریح نمود: مصاحبه های شغلی از 27 مهر ماه در محل ساختمان پردیس دانشگاه آغاز و برای هر داوطلب دو روز برای مصاحبه، اختصاص داده شده است. روز اول شامل مصاحبه های روانشناسی و آزمون ICDL است .

وی افزود: در مرحله اول مصاحبه،  تست رغبت‌ سنجی شغلی استرانگ و در مرحله دوم آزمون تشریحی روانشناسی و در مرحله سوم نیز تست شخصیت  MMPI   انجام می شود و بعد از مصاحبه حضوری که دکتر صادقی استاد روانشناسی دانشگاه از داوطلبین به عمل می آورد ، بر اساس داده هایی که از سه تست روانشناسی مذکور به دست آمده است ، یک مصاحبه حضوری با داوطلب انجام و مطالب ارایه شده، راستی آزمایی می شود.

 دکتر صفری در ادامه گفت:داوطلبین  بعد از مصاحبه حضوری به منظور بررسی مستنداتی که ارایه داده اند به اتاق بررسی مدارک مراجعه و استاد مربوطه در زمینه ی تخصصی داوطلب ، مدارک را بررسی و در ادامه  آزمون ICDL که شامل آزمون تستی و عملی است انجام می شود.

مدیر منابع انسانی تصریح نمود: مستندات، جمع اوری و دسته بندی می شوند و بعد از برنامه ریزی برای مصاحبه نهایی و تخصصی زمان و ساعت مصاحبه به داوطلبین از طریق کانال واتس اپ، سایت کارگزینی و تلفن اطلاع رسانی می شود .

دکتر صفری همچنین  ضمن بیان این که مصاحبه های داوطلبین به طور میانگین بین 8 تا 10 نفر در روز می باشد، اظهار داشت: مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول،  از روز 27 مهر ماه سال جاری شروع  و تا 25 آبان ادامه دارد.

وی تصریح نمود: برای انجام مصاحبه،  مدیر منابع انسانی، مسئولین حوزه بهره بردار، مسئولین نهادهای نظارتی، نمایند گان: حراست، گزینش،سازمان برنامه و بودجه، وزارت علوم و امور ایثار گران در جلسه حضور دارند.

دکتر صفری هدف از انجام این مصاحبه را جذب افراد شایسته، توانمند و علاقه مند به کار دانشگاهی دانست و اظهار داشت: امیدواریم ماحصل این همه تلاش، جذب 38 نفر نیروی متعهد و کارآمد برای دانشگاه باشد و سال های متمادی منشا بهره برداری و اثربخشی باشند.

گفتنی است عوامل اجرایی این مصاحبه به شرح زیر است:  

بخش امور اداری : آقایان: حسین زالی، مهدی زمین پرداز، خانم ها: مرضیه ضیایی،فاطمه فتحی و مهری افضل

بخش روانشناسی: خانم ها فاطمه فتحی،عصمت مهرانی و آزاده رفیعی  

 

 

 
 
 
تاریخ:
1400/08/11
تعداد بازدید:
1763
منبع:
دانشگاه اصفهان
آدرس: اصفهان، میدان آزادی، دانشگاه اصفهان
کدپستی: 8174673441
تلفن: 2640-03137932128 تلفکس: 03136687396
Powered by DorsaPortal