۱۴۰۱ يکشنبه ۲۳ مرداد
FA
دانشگاه اصفهان
تقدیر هیات رییسه دانشگاه اصفهان از دکتر محمدرضا عابدی استاد نمونه کشور در سال 1400
سیصد و پانزدهمین جلسه هیات رییسه دانشگاه اصفهان با حضور دکتر محمدرضا عابدی استاد نمونه کشوری این دانشگاه برگزار و لوح تقدیر با امضای وزیر علوم به ایشان تقدیم شد.
 

سیصد و پانزدهمین جلسه هیات رییسه دانشگاه اصفهان با حضور دکتر محمدرضا عابدی استاد نمونه کشوری این دانشگاه برگزار  و لوح تقدیر با امضای وزیر علوم به ایشان تقدیم شد.  

به گزارش وب سایت خبریuinews در سیصد و پانزدهمین جلسه هیات رییسه دانشگاه اصفهان از دکتر محمد رضا عابدی که در مراسم نکوداشت اعضای هیات علمی نمونه کشوری در سال تحصیلی 1399_1400 به عنوان استاد نمونه کشوری دانشگاه اصفهان انتخاب شده بود، تقدیر به عمل آمد.

 شایان ذکر است، دکتر محمدرضا عابدی توسط اعضای جلسه تشویق و لوح ارسالی از وزارت علوم با امضای دکتر منصور غلامی وزیر علوم تحقیقات و فناوری توسط دکتر طالبی رییس دانشگاه اصفهان به ایشان تقدیم شد.

دکتر هوشنگ طالبی رییس دانشگاه در این جلسه ضمن بیان شاخص ترین ویژگی های شخصیتی و علمی دکتر محمدرضا عابدی اظهار داشت: دکتر عابدی از سه جنبه علمی، اجرایی و فعالیت های اجتماعی به عنوان استاد نمونه مطرح و مورد توجه هستند و کارنامه درخشان ایشان در این سه حوزه قابل تقدیر است.

دکتر طالبی همچنین در ادامه تصریح نمود: سال ها خواهد گذشت تا خدمات شایسته و ایثارگرانه دکتر عابدی برای توسعه و پیشرفت روزافزون دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی برای همگان نمایان شود. بدون تردید آیندگان با مطالعه تاریخچه تحولات این دانشکده، قدردان خدمات ارزنده ایشان خواهند بود.

دکتر ولی اله میرخانی معاون اداری و مالی دانشگاه نیز ضمن تقدیر از دکتر عابدی اظهار داشت: تبلور سیره ائمه(ع) در شخصیت و منش دکتر عابدی باعث افتخار است چرا که ایشان هرگز درخواست فردی نداشته و همواره برای پیشبرد اهداف مجموعه دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی تلاش و کوشش نموده اند که این ویژگی منحصر به فرد ایشان قابل تقدیر است.

دکتر شاقول معاون آموزشی دانشگاه نیز خدمات زیرساختی مانند راه اندازی و تجهیز آزمایشگاه های تخصصی در دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی که توسط دکتر عابدی به نحو شایسته انجام شده است را خدمات ماندگاری دانست که همه باید قدردان آن باشند.

دکتر عابدی رییس دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی و استاد نمونه کشوری سال1400 نیز ضمن تشکر از حسن نظر هیات رییسه دانشگاه اظهار داشت: در علم روانشناسی داشتن یک هیجان برای انسان  احساس بهتری ایجاد می کند تا این که  همزمان چند هیجان را با هم داشته باشند و به طبع داشتن چند هیجان با عث ایجاد پریشانی می شود.

وی در ادامه افزود، امروز برای من سه احساس و هیجان به طور همزمان ایجاد شده است و آن احساس شرم، احساس مباهات و احساس تاسف است. احساس شرم به خاطر این است که با حضور اساتید بزرگواری چون شما اینجانب به عنوان استاد نمونه انتخاب شدم، احساس مباهات از این منظر است که در جمع شما بزرگواران حضور دارم و احساس تاسف به خاطر این است که فرصت های بسیار طلایی و خوبی که برای خدمت رسانی به دانشکده و دانشگاه داشتم را از دست داده ام .

دکتر عابدی همچنین تصریح نمود: در ایجاد آزمایشگاه CDC بیشترین نقش را دکتر طالبی ، در ایجاد مرکز TDC دکتر شاقول ، برای ایجاد خدمات دانشجویان با نیازهای خاص دکترحاج حسینی ، برای برطرف کردن مسائل مالی دانشکده دکتر میرخانی نقش سازنده و تاثیرگذاری داشته اند که من به عنوان رییس دانشکده از تلاش همه اعضای هیات رییسه دانشگاه تشکر و قدردانی می نمایم.    

گفتنی است مراسم نکوداشت اعضای هیات علمی نمونه کشوری در سال تحصیلی 1399_1400 بعدازظهر روز سه‌شنبه 12 مرداد با حضور وزیر علوم تحقیقات و فناوری در سالن شهدای جهاد علمی این وزارتخانه برگزار و از 17 استاد نمونه کشوری از کل دانشگاه های کشور تقدیر به عمل آمد.

دکتر محمدرضا عابدی استاد تمام گروه مشاوره دانشگاه اصفهان متخصص در حوزه های مشاوره شغلی، تحصیلی، درمان اختلالات کودک و نوجوان، مشاوره ازدواج و خانواده از اساتید برجسته در حوزه درمان های موج سوم به عنوان استاد نمونه کشوری سال تحصیلی 1399 – 1400 معرفی و توسط دکتر منصور غلامی وزیر علوم مورد تقدیر قرار گرفت .

شایان یادآوری است، دکتر عابدی از سال 1395 تا کنون به عنوان رییس دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه اصفهان مشغول به فعالیت است. وی از سال 1398 تا کنون رییس مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره دانشگاه، از سال 1388 تا 1395 معاون پژوهشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی، از سال 1384 تا 1378 معاون آموزشی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی، از سال 1381 تا 1384 مدیر گروه مشاوره و از سال 1378 تا 1384 به عنوان سرپرست مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه فعالیت نموده است .

گفتنی است، چاپ و انتشار 251 عنوان مقاله در نشریات معتبر خارجی،تالیف، ترجمه و تصحیح 32 عنوان کتاب و 13 مورد طرح پژوهشی، بخشی از کارنامه درخشان علمی دکتر محمد رضا عابدی است.

 

تاریخ:
1400/05/18
تعداد بازدید:
3886
منبع:
دانشگاه اصفهان
آدرس: اصفهان، میدان آزادی، دانشگاه اصفهان
کدپستی: 8174673441
تلفن: 2640-03137932128 تلفکس: 03136687396
Powered by DorsaPortal