۱۴۰۱ يکشنبه ۲۳ مرداد
FA
دانشگاه اصفهان
کسب گواهینامه دانش‌بنیان برای شرکت ایده پژوهان اسپادانا(ایپا)
شرکت ایده پژوهان اسپادانا(ایپا) با مدیریت دکتر مجتبی مهدوی عضو هیات علمی دانشگاه اصفهان، برای تولید محصولات در زمینه امنیت شبکه موفق به اخذ گواهینامه دانش‌بنیان نوع یک از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اسلامی ایران شد.


شرکت ایده پژوهان اسپادانا(ایپا) با مدیریت دکتر مجتبی مهدوی عضو هیات علمی دانشگاه اصفهان،  برای تولید محصولات در زمینه امنیت شبکه موفق به اخذ گواهینامه دانش‌بنیان نوع یک از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اسلامی ایران شد.

به گزارش وب سایت خبریuinews شرکت ایده پژوهان اسپادانا با ایده پردازی جمعی از دانش آموختگان دانشگاههای برتر کشور و مدیریت دکتر مجتبی مهدوی عضو هیات علمی دانشگاه اصفهان، در سال 1395 شکل گرفت و در سال 1398 به ثبت رسید.

 تیم ایپا تا کنون موفق ارائه راهکارهای امنیت شبکه از قبیل سامانه امن سازی و مدیریت شبکه سبلان و راهکارهای امنیت تلفن همراه از جمله سامانه امن ساز تلفن همراه فورگ با طراحی و پیاده سازی بومی شده است.

یکی از اهداف مهم ایپا از آغاز تا کنون کسب رضایت مشتری و رفع نیازمندی های ایشان بوده است. در این راستا، کارشناسان با تجربه ایپا تلاش می کنند به طور مستقیم با مشتریان در ارتباط باشند و آن ها را در راهبری سیستم ها در هنگام نصب و راه اندازی، آموزش کاربران همراهی نموده و توسعه نرم افزار ها را بر اساس نیازمندی مشتریان دنبال نمایند.

شایان ذکر است، چهار محصول سامانه امن سازی و مدیریت شبکه سبلان، سامانه مدیریت شبکه سبلان (N2N)، سوییچ امن توزیع شده، سامانه دورکاری امن سبلان پس از بررسی‌های مداوم و مستمر توسط متخصصان سامانه دانش بنیان نهاد ریاست جمهوری اسلامی ایران صلاحیت دریافت گواهینامه دانش بنیان را کسب کردند. اخذ گواهینامه امنیتی افتا، کسب عنوان پژوهشگر برتر ارتقا گرید مجوز سمتا  از دیگر افتخارات شرکت ایده پژوهان در سال جاری است.

تاریخ:
1400/05/12
تعداد بازدید:
3634
منبع:
دانشگاه اصفهان
آدرس: اصفهان، میدان آزادی، دانشگاه اصفهان
کدپستی: 8174673441
تلفن: 2640-03137932128 تلفکس: 03136687396
Powered by DorsaPortal