۱۴۰۱ يکشنبه ۲۳ مرداد
FA
دانشگاه اصفهان
معرفی مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه اصفهان
حجت الاسلام والمسلمین مستاجران به عنوان مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه اصفهان منصوب و از خدمات حجت الاسلام و المسلمین میثم شریف تقدیر شد.

حجت الاسلام والمسلمین مستاجران به عنوان مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه اصفهان منصوب و از خدمات حجت الاسلام و المسلمین میثم شریف تقدیر شد.

به گزارش وب سایت خبریuinews مراسم معارفه و تکریم مسئول نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه اصفهان با حضور حجت الاسلام و المسلمین تقوی، دکتر هوشنگ طالبی رییس دانشگاه اصفهان ، هیات رییسه دانشگاه، دکتر بانکی پور نماینده مردم اصفهان در مجلس، مدیران ارشد استانی و مسئولین نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه های استان، در محل تالار کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان برگزار شد.

بنا به گزارش مذکور دکتر هوشنگ طالبی رییس دانشگاه اصفهان ضمن تکریم و تقدیر از زحمات حجت الاسلام و المسلمین میثم شریف، تعهد، مسئولیت پذیری، تعامل با دانشجویان ،جوانی و پرشور بودن را از ویژگی های منحصر به فرد ایشان دانست .

رییس دانشگاه همچنین حضور حجت الاسلام شریف را در جلسات هیات رییسه ، شورای دانشگاه ، هیات جذب و سایر جلسات را بسیار تاثیر گذار و موثر دانست و تصریح نمود: حاج آقا شریف، با ارایه نقطه نظرات خوب و موثر همواره یار و پشتیبان دانشگاه بودند و در تصمیمات مهم مدریتی از نظرات ارزشمند ایشان بهره مند می شدیم.

دکتر طالبی در ادامه ضمن تکریم حجت الاسلام شریف به معرفی حجت الاسلام مستاجران مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه اصفهان پرداخت و اظهار داشت: خدمات ارزنده حجت  الاسلام مستاجران در دانشگاه اصفهان و سایر دانشگاه ها مشهود است.  وی در ادامه افزود: انتصاب حجت الاسلام مستاجران را به فال نیک گرفته و امیدوارم برای دانشگاه منشا خیر و برکت باشند.  

در ادامه دکتر نصر مسئول بسیج اساتید دانشگاه اصفهان نیز ................
 
برای مطالعه این خبر بر روی لینک کلیک نمایید.  
تاریخ:
1400/04/23
تعداد بازدید:
4932
منبع:
دانشگاه اصفهان
آدرس: اصفهان، میدان آزادی، دانشگاه اصفهان
کدپستی: 8174673441
تلفن: 2640-03137932128 تلفکس: 03136687396
Powered by DorsaPortal