جستجوجستجوتماس با مسئولينارتباط با ماعضویت و ورود اعضاعضویت و ورود اعضانقشه سایتنقشه سایتاعضا هیئت علمیاعضا هیئت علمیدانشجویاندانشجویانصفحه اصلی
En /Fr /العربیه
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۸ اسفند
height=25
نحوه تمديد سنوات تحصيلي نحوه تمديد سنوات تحصيلي

 احتراماً؛ مصوبه يكصد و هفتاد و هشتمين جلسه مورخ 4/4/97 هيات رئيسه دانشگاه 
     نامه­ هاي شماره 15767/97 مورخ 8/3/97 و 19571/97 مورخ 27/3/97 مدير محترم امور آموزشي دانشگاه منضم به هامش معاون محترم آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه درخصوص نحوه تمديد سنوات تحصيلي دانشجويان كارشناسي ارشد و دكتري در سنوات مازاد مطرح و موارد زير به تصويب رسيد. مقرر شد اين مصوبه از تاريخ تصويب جايگزين مصوبه شصت و چهارمين جلسه مورخ 2/4/94 هيات رئيسه دانشگاه شود.  
   
با عنايت به آخرين آيين­ نامه ­هاي دوره ­هاي كارشناسي ارشد و دكتري و به منظور كمك در ارتقاء سطح كيفي پژوهش­ هاي دوره ­هاي تحصيلات تكميلي و در راستاي رفاه حال دانشجويان اين مقاطع تحصيلي، نحوه تمديد سنوات تحصيلي اين دانشجويان و پرداخت هزينه تحصيل در سنوات مازاد توسط دانشجو، به شرح جدول زير و با رعايت تبصره­ هاي ذيل آن به تصويب رسيد:   

 مقطع

دوره

نيمسال

ميزان هزينه

كارشناسي ارشد ورودي 94 به بعد

روزانه

ششم

50 درصد شهريه ثابت دانشجويان نوبت دوم همان مقطع و در همان سال ورود به­ صورت روزشمار

هفتم

100 درصد شهريه ثابت دانشجويان نوبت دوم همان مقطع و در همان سال ورود به­ صورت روزشمار

شهريه­ پرداز ( نوبت دوم، پرديس و مجازي)

ششم و هفتم

100 درصد شهريه ثابت همان دوره

دكتري ورودي 92 به بعد

روزانه

دهم

رايگان

يازدهم و دوازدهم

30 درصد شهريه ثابت دانشجويان نوبت دوم همان مقطع و در همان سال ورود به­ صورت روز شمار

سيزدهم و چهاردهم

60 درصد شهريه ثابت دانشجويان نوبت دوم همان مقطع و در همان سال ورود به­ صورت روز شمار

شهريه ­پرداز

( نوبت دوم و پرديس)

دهم به بعد

100 درصد شهريه ثابت همان دوره

    
     
تبصره 1: تمديد سنوات دانشجويان كارشناسي ارشد براي نيمسال هفتم و تمديد سنوات دانشجويان دكتري براي نيمسال­ هاي سيزدهم و چهاردهم منوط به كسب مجوز از كميسيون موارد خاص دانشگاه مي ­باشد و تمديد سنوات بعد از آن امكان­پذير نيست و دانشجو محروم از تحصيل مي­ گردد.     
   
تبصره 2: با توجه به كاهش قابل توجه و در عين حال منطقي محاسبات دانشجويان جهت تحصيل در سنوات مازاد ملزم به پرداخت هزينه براساس مبلغ تعيين شده در جدول فوق خواهند بود و اين مبالغ شامل تخفيف پژوهشي، آموزشي نمي شود. 
   
تبصره 3: به­ منظور محاسبه دقيق هزينه تحصيل در سنوات مازاد به ­صورت روز شمار و رعايت ساير ضوابط مرتبط در سامانه گلستان، تاريخ مجاز دفاع از پايان­ نامه ­هاي كارشناسي ارشد و دكتري در طول تحصيل مطابق با تاريخ شروع و پايان نيمسال مندرج در تقويم دانشگاه و سيستم گلستان تنظيم مي ­شود. بنابراين، از تاريخ ابلاغ اين مصوبه دانشجويان در نيمسال اول تا 30 دي­ماه و در نيمسال دوم تا 31 شهريورماه مجاز به دفاع از پايان­نامه­ هاي خود خواهند بود. 
   
تبصره 4: اجازه كمسيون براي ادامه تحصيل به دانشجو در سنوات مازاد حقي براي وي جهت دريافت خدمات رفاهي با تعرفه دانشجويي ايجاد نمي كند. برابر مقررات كليه اين خدمات اعم از خوابگاه، اينترنت، غذا و ... صرفا" براي مدت مجاز تحصيل (براي دانشجويان كارشناسي ارشد به ­مدت 4 نيمسال و براي دانشجويان دكتري به­ مدت 8 نيمسال) در نظر گرفته مي ­شود.
    
تبصره 5: صدور مجوز دفاع از پايان­ نامه دانشجو، منوط به تسويه حساب كامل مالي است. فرآيند اجرايي آن اعم از فرآيند اخذ مجوز دفاع، نحوه محاسبه در سامانه گلستان، زمان اخذ و تسويه هزينه تحصيل در سنوات مازاد بر عهده حوزه معاونت آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه است. بديهي است اخذ مجوز دفاع از پايان­ نامه براي دانشجويان دكتري در ابتدا منوط به تاييد بروندادهاي پژوهشي توسط حوزه معاونت پژوهش و فناوري دانشگاه است.  

1397/04/11 تاریخ:
50 تعداد بازدید:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
دانشکده زبان های خارجی
دانشکده زبان های خارجی
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal